Kurumsal

Biz Kimiz ?

Firmamız müşterilerinin kullanmakta oldukları tüm teknolojik ürünlerden kesintisiz ve en yüksek verimi almalarının ancak satış sonrası hizmetlerle gerçekleşeceğinin bilinciyle hareket etmektedir.

Bu anlayış ve felsefenin tüm bölge çapında yaygınlaşabilmesi amacıyla, 1997 yılında Afyonkarahisar’da hizmete başlamıştır. Müşterilerinden aldığı güç ve güven duygusuyla faaliyetlerine hız vererek şimdiye kadar Bilgisayar, Yazılım ve Güvenlik sektöründe en üst düzeyde hizmet vermiş, teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren dronlar konusunda da destek verebilmek amacıyla 2020 yılı itibariyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş eğitim kuruluşu olmuştur.

Makro Ltd.Şti olarak Ar-ge, üretim, teknik destek ve eğitim konularında hizmet vermiş olduğumuz İnsansız Hava Aracı tecrübelerimizi, SHT-İHA kapsamında ticari pilot lisansı eğitimleri konusunda siz kullanıcılar ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.Makro Ltd.Şti olarak Ar-ge, üretim, teknik destek ve eğitim konularında hizmet vermiş olduğumuz İnsansız Hava Aracı tecrübelerimizi, SHT-İHA kapsamında ticari pilot lisansı eğitimleri konusunda siz kullanıcılar ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Firmamız 2020 tarihinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından İHA 0 ve İHA 1 kategorilerinde eğitim vermesi için TR-E-İHA-68 belge numarası ile yetkilendirilmiştir. Bu kapsamda Makro Bilgisayar Eğitim Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti  olarak profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

0 +
Yıllık Sektör Tecrübesi
0 %
Müşteri memnuniyeti
0
Tamamlanan Eğitim
0 +
Referans