Hakkımızda

Firmamız müşterilerinin kullanmakta oldukları tüm teknolojik ürünlerden kesintisiz ve en yüksek verimi almalarının ancak satış sonrası hizmetlerle gerçekleşeceğinin bilinciyle hareket etmektedir. Bu anlayış ve felsefenin tüm bölge çapında yaygınlaşabilmesi amacıyla, 1997 yılında Afyonkarahisar’da hizmete başlamıştır. Müşterilerinden aldığı güç ve güven duygusuyla faaliyetlerine hız vererek şimdiye kadar Bilgisayar, Yazılım ve Güvenlik sektöründe en üst düzeyde hizmet vermiş, teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren dronelar konusunda da destek verebilmek amacıyla 2020 yılı itibariyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş eğitim kuruluşu olmuştur.

EĞİTİME BAŞVUR

Makro Ltd.Şti olarak Ar-ge, üretim, teknik destek ve eğitim konularında hizmet vermiş olduğumuz İnsansız Hava Aracı tecrübelerimizi, SHT-İHA kapsamında ticari pilot lisansı eğitimleri konusunda siz kullanıcılar ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İnsansız Hava Aracı Eğitimi

Firmamız 2020 tarihinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından İHA 0 ve İHA 1 kategorilerinde eğitim vermesi için TR-E-İHA-68 belge numarası ile yetkilendirilmiştir. Bu kapsamda Makro Bilgisayar Eğitim Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti  olarak profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

İHA Eğitimlerimiz

SHGM Tarafından Yetkilendirilmiş Eğitim kurumu olarak

Ticari İHA0

Ticari İHA1 Eğitimleri

İHA Kullanım Eğitimleri

Genel maksat drone eğitimleri

İHA Mesleki Eğitimleri

vermekteyiz.